Klastr SINEC pomáhá lidem zahájit vlastní podnikání prostřednictvím projektu BEC družstva

Zveřejněno 18. ledna 2017 09:59

Klastr sociálních inovací a podniků SINEC je partnerem projektu s registračním číslem a názvem „CZ.03.3.60/0.0/0.0/15_024/0002768 BEC2 jako nástroj lokálního rozvoje“ a zajišťuje realizaci projektu na území Moravskoslezského kraje. Počátkem roku 2017 bude založeno nové družstvo, které bude vytvořeno na základě metodiky podnikatelsko-zaměstnaneckých družstev, tzv. BEC družstev. V rámci tohoto podnikatelského subjektu bude vytvořeno vhodné prostředí s adekvátními podmínkami pro testování rozvoje vlastního podnikání klientů projektu. Projekt tak umožňuje podpořit zejména nezaměstnané a ekonomicky neaktivní osoby k aktivnímu návratu na trh práce. V současné době probíhá nábor zájemců klientů, kteří mají zájem o zahájení vlastního podnikání a chtějí si otestovat vlastní možnosti a životaschopnost svého podnikatelského záměru v praxi.

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím následujícího kontaktu:

10 důvodů proč se zapojit do podnikatelsko-zaměstnaneckého družstva BEC

Leták