Anketa – Sport ve Studénce

Zveřejněno 06. dubna 2018 13:42 | aktualizováno 06. dubna 2018 13:44

Vážení spoluobčané,

každá obec i město se snaží pro své obyvatele zajistit co nejlepší prostředí pro život. Nejinak je tomu i ve Studénce. Jednou z mnoha oblastí infrastruktury je i oblast týkající se sportovních aktivit. Město Studénka v souvislosti s požadavky nové legislativy zpracovává Plán rozvoje sportu.

Dovolujeme si Vás tímto požádat o spolupráci při vyplnění krátkého dotazníku, na základě kterého budeme mít možnost zjistit míru sportovního vyžití občanů, oblíbenost jednotlivých sportů nebo spokojenost obyvatel s podmínkami sportovní a volnočasové aktivity.

Výsledky dotazníkového šetření budou použity jako podklady pro další plánování a rozvoj sportovní infrastruktury či realizaci sportovních programů a akcí pro veřejnost.

Dotazník naleznete zde.

Děkujeme za Váš čas a ochotu přispět ke zkvalitnění života v našem městě.