Hlášení rozhlasu 25.1.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Druh práce: technik bytového hospodářství a údržby majetku – úředník

Charakteristika vykonávané práce:

• správa, údržba a opravy domovního a bytového fondu města,
  • průběžná kontrola technického stavu domů a bytů v majetku města,
  • zpracovávání a aktualizace pasportů bytových jednotek a domů,
  • protokolární a fyzické předávání bytů do užívání novým nájemcům a přebírání bytů     vrácených nájemníky,
  • zabezpečování a odpovědnost za opravy a údržbu předškolních zařízení, základních škol     a školních jídelen v majetku města,
  • zabezpečování dalších činností v rámci sjednaného druhu práce nařízené vedoucím odboru.

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou technické zaměření).

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 10. února 2017.

Kontakt pro uchazeče: Ing. Jindřich Lev, vedoucí odboru místního hospodářství a údržby majetku, telefon: 556 414 347, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Vyhlášení výběrového řízení včetně tiskopisů pro přihlášení se do výběrového řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

Hromadná energetická aukce na snížení nákladů na topení, elektřinu a ohřev vody

Vážení občané,

ve dnech 4.1.2017 až 15.2.2017 se bude konat pro všechny občany a firmy města Studénky hromadná energetická aukce na snížení nákladů na topení, elektřinu a ohřev vody.

Aukci zajišťují pracovníci společnosti Terra Group, a. s., kteří vás v průběhu zmíněných dní navštíví.

Bližší informace naleznete na webových stránkách firmy Terra Group, a. s., případně na plakátovacích plochách města Studénky.

Aukce není pod záštitou města.