Hlášení rozhlasu 30.1.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Druh práce: technik bytového hospodářství a údržby majetku – úředník

Charakteristika vykonávané práce:

• správa, údržba a opravy domovního a bytového fondu města,
  • průběžná kontrola technického stavu domů a bytů v majetku města,
  • zpracovávání a aktualizace pasportů bytových jednotek a domů,
  • protokolární a fyzické předávání bytů do užívání novým nájemcům a přebírání bytů     vrácených nájemníky,
  • zabezpečování a odpovědnost za opravy a údržbu předškolních zařízení, základních škol     a školních jídelen v majetku města,
  • zabezpečování dalších činností v rámci sjednaného druhu práce nařízené vedoucím odboru.

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou technické zaměření).

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 10. února 2017.

Kontakt pro uchazeče: Ing. Jindřich Lev, vedoucí odboru místního hospodářství a údržby majetku, telefon: 556 414 347, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Vyhlášení výběrového řízení včetně tiskopisů pro přihlášení se do výběrového řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Charakteristika vykonávané práce:

• zajišťování technické správy majetku (mimo předškolní zařízení, školy a školní jídelny),
    • zajišťování údržby a oprav majetku, na kterém je vykonávána technická správa,
    • zpracovávání stanovisek k ohlášeným stavebním úpravám majetku,
    • odborný dohled nad kvalitou a rozsahem prováděných prací, kontrola využití poskytnutých prostředků na údržbu a opravy majetku,
    • příprava podkladů pro rozpočet města v rámci své odpovědnosti,
    • zajišťování revizí, kontrol a prohlídek vyhrazených technických zařízení včetně odstraňování zjištěných závad ve stanovených lhůtách,

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, podmínka – technické nebo stavební zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 13. února 2017.

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení č. 3/2017 na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU STAVEBNÍHO ŘÁDU, ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A ROZVOJE

Charakteristika vykonávané práce:

• příprava a zabezpečování procesu zadávání veřejných zakázek dle platné legislativy       a vnitřních předpisů města,
  • vyhodnocování podkladů a požadavků na provedení výběrových řízení podaných     jednotlivými odbory městského úřadu, organizačními složkami, příspěvkovými organizacemi     apod.,
  • koordinace podkladů a požadavků podaných příslušnými odbory s požadavky zastupujícího     zadavatele,
  • provádění a administrace e-aukcí,
  • zajišťování realizace investičních akcí a větších oprav včetně dozorování průběhu realizace,
  • prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace,
  • koordinace dodavatelů a jiných účastníků investičních akcí,
  • příprava, uzavírání a provádění změn smluv,
  • zajišťování odstraňování nedostatků v průběhu realizace investic,
  • průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu,
  • technicko-ekonomické hodnocení efektivnosti investic včetně návrhů opatření na změny,
  • zabezpečování dalších činností v rámci sjednaného druhu práce nařízené vedoucí odboru.

Požadované vzdělání: minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu stavebního nebo technického zaměření nebo vyšší odborné vzdělání stavebního nebo technického zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 15. února 2017.

Kontakt pro uchazeče: Ing. Radmila Nováková, vedoucí odboru stavebního řádu, územního plánování a rozvoje, telefon: 556 414 330, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Hromadná energetická aukce na snížení nákladů na topení, elektřinu a ohřev vody

Vážení občané,

ve dnech 4.1.2017 až 15.2.2017 se bude konat pro všechny občany a firmy města Studénky hromadná energetická aukce na snížení nákladů na topení, elektřinu a ohřev vody.

Aukci zajišťují pracovníci společnosti Terra Group, a. s., kteří vás v průběhu zmíněných dní navštíví.

Bližší informace naleznete na webových stránkách firmy Terra Group, a. s., případně na plakátovacích plochách města Studénky.

Aukce není pod záštitou města.

Oznámení SAK Studénka o zrušení koncertu

SAK Studénka informuje občany, že zpěvačka Radůza byla nucena z vážných zdravotních důvodů zrušit koncert, který se měl uskutečnit v úterý 31.1.2017 v Dělnickém domě.

Vstupné bude vráceno v úterý 31.1.2017 od 9:00 do 18:30 hod. nebo kdykoli v pokladně Dělnického domu.

Děkujeme za pochopení.

Nabídka zapůjčení střešních boxů

Půjčovna střešních boxů Studénka nabízí zapůjčení střešních boxů značky Thule vybavené držáky lyží a snowboardů, a to za jednotnou cenu 50 Kč na den. Tato akce platí do konce března. K boxům je možné si půjčit i příčníky. Samozřejmostí je montáž a demontáž boxu na Vaše vozidlo.

Kompletní nabídku půjčovny naleznete na webových stránkách www.aabox.cz, na facebooku aaboxpujcovna nebo zavolejte na tel. číslo 604 760 250.