Hlášení rozhlasu 13.2.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Charakteristika vykonávané práce:

• zajišťování technické správy majetku (mimo předškolní zařízení, školy a školní jídelny),
    • zajišťování údržby a oprav majetku, na kterém je vykonávána technická správa,
    • zpracovávání stanovisek k ohlášeným stavebním úpravám majetku,
    • odborný dohled nad kvalitou a rozsahem prováděných prací, kontrola využití poskytnutých prostředků na údržbu a opravy majetku,
    • příprava podkladů pro rozpočet města v rámci své odpovědnosti,
    • zajišťování revizí, kontrol a prohlídek vyhrazených technických zařízení včetně odstraňování zjištěných závad ve stanovených lhůtách,
    • zabezpečování dalších činností v rámci sjednaného druhu práce nařízené vedoucím odboru.

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, podmínka – technické nebo stavební zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 13. února 2017.

Kontakt pro uchazeče: Ing. Jindřich Lev, vedoucí odboru místního hospodářství a údržby majetku, telefon: 556 414 347, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Vyhlášení výběrového řízení včetně tiskopisů pro přihlášení se do výběrového řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení č. 3/2017 na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU STAVEBNÍHO ŘÁDU, ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A ROZVOJE

Charakteristika vykonávané práce:

• příprava a zabezpečování procesu zadávání veřejných zakázek dle platné legislativy       a vnitřních předpisů města,
  • vyhodnocování podkladů a požadavků na provedení výběrových řízení podaných     jednotlivými odbory městského úřadu, organizačními složkami, příspěvkovými organizacemi     apod.,
  • koordinace podkladů a požadavků podaných příslušnými odbory s požadavky zastupujícího     zadavatele,
  • provádění a administrace e-aukcí,
  • zajišťování realizace investičních akcí a větších oprav včetně dozorování průběhu realizace,
  • prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace,
  • koordinace dodavatelů a jiných účastníků investičních akcí,
  • příprava, uzavírání a provádění změn smluv,
  • zajišťování odstraňování nedostatků v průběhu realizace investic,
  • průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu,
  • technicko-ekonomické hodnocení efektivnosti investic včetně návrhů opatření na změny,
  • zabezpečování dalších činností v rámci sjednaného druhu práce nařízené vedoucí odboru.

Požadované vzdělání: minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu stavebního nebo technického zaměření nebo vyšší odborné vzdělání stavebního nebo technického zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 15. února 2017.

Kontakt pro uchazeče: Ing. Radmila Nováková, vedoucí odboru stavebního řádu, územního plánování a rozvoje, telefon: 556 414 330, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

DĚLNÍK / DĚLNICE   ODBORU   MÍSTNÍHO   HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Druh práce: dělník údržby majetku – zahradník, pěstitel plodin.

Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok, dále pak předpoklad sjednání pracovního poměru        na dobu neurčitou.

Charakteristika vykonávané práce:

• zabezpečování pořádku a čistoty v areálech hřbitovů a jejich okolí spočívající v udržování               čistoty přístupových komunikací, ploch určených k odkládání odpadů ze hřbitovů, úklidu               nepovolených skládek, zajišťování vývozu velkoobjemových kontejnerů, údržba chodníků             a nezpevněných ploch,
  • provádění základní odborné údržby zeleně v areálech hřbitovů, tj. sečení trávy, hrabání       listí, nezbytná údržba volných hrobů a údržba živých plotů,
  • zabezpečování samostatného ošetřování rostlin podle stanoveného technologického postupu včetně volby technických prostředků na veřejných prostranstvích, v areálu         zámecké zahrady, parcích, náměstí apod.,
  • zabezpečování dalších činností v rámci sjednaného druhu práce nařízené vedoucím  odboru.

Požadované vzdělání: střední vzdělání s výučním listem v oboru zahradník, případně v příbuzných oborech.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 3. března 2017.

Nabídka neupotřebitelného movitého majetku k bezúplatnému převodu

Město Studénka nabízí zájmovým sdružením a spolkům na území města Studénky k bezúplatnému převodu neupotřebitelný movitý majetek. Seznam nabízeného neupotřebitelného movitého majetku a podrobné informace jsou zveřejněny na úřední desce městského úřadu.

Oznámení výprodeje nábytku

Firma Kasvo nábytek pořádá výprodej vystavených exponátů nábytku se slevou 50 %.

Akce trvá od 15.2.2017 do 28.2.2017 nebo do vyprodání zásob. Využijte tuto mimořádnou nabídku a navštivte naši nejbližší prodejnu Kasvo nábytek v Novém Jičíně.