Hlášení rozhlasu 5.4.2017

P O Z V Á N Í na 17. zasedání Zastupitelstva města Studénky, které se uskuteční 6. dubna 2017 v 15:00 hodin ve velkém sále Městského úřadu Studénka

Projednávané materiály:

1.      Obecně závazná vyhláška č. …/2017, o školských obvodech spádových škol zřízených městem Studénkou

2.      3. střednědobý plán rozvoje sociálních služeb města Studénky

3.      Žádosti sportovních organizací o poskytnutí veřejné finanční podpory z rozpočtu města Studénky pro rok 2017

4.      Žádost Římskokatolické farnosti Studénka-Butovice

5.      Smlouva o zajištění dopravní obslužnosti v oblasti Bílovecko

6.      Souhlas s přemístěním válečných hrobů – pomníků

7.      Zrušení platnosti usnesení ZMS č. 530/26/10 a části usnesení č. 198/13/16

8.      Nabídka na odkup pozemku parc. č. 688/1 v k. ú. Butovice

9.      Prodej pozemku parc. č. 600/2 v k. ú. Studénka nad Odrou

10.  Záměr prodeje části pozemku parc. č. 1464/5 v k. ú. Butovice

11.  Lokalita Panská – záměr zpeněžení pozemků ve veřejné dražbě

12.  Smlouva o bezúplatném převodu stavby vodního díla

13.  Rozhodnutí o přijetí dotace na realizaci akce „Obnova starého zámku ve Studénce – IV. etapa“

14.  Rozhodnutí o přijetí dotace na realizaci akce „Rekonstrukce objektu SDH ve Studénce‑Butovicích“

15.  Rozhodnutí o přijetí dotace na realizaci akce „Cyklistická stezka Studénka – Nová Horka“

16.  Projednání úplné aktualizace územně analytických podkladů ORP Bílovec 2016

17.  Bezúplatný převod neupotřebitelného movitého majetku města Studénky

18.  Rozpočtové opatření č. 2017/2

19.  Kontrola plnění usnesení

Organizační materiály:

1.      Pořízení speciálního požárního automobilu

2.      Upřesněný odhad použitelných finančních prostředků v rozpočtech města Studénky v období 2017–2018

Oznámení o omezeném provozu Městského úřadu Studénka

Z důvodu havárie vodovodu v budově Městského úřadu Studénka bude v tomto týdnu provoz celého Městského úřadu včetně informačního centra omezen takto:

PO, ST úřední hodiny do 14:00 hod.

ÚT, ČT, PÁ provozní doba do 11:30 hod.

Děkujeme za pochopení.

Nabídka práce

MANADENT s. r. o., česká firma se sídlem ve Studénce zaměřená na výrobu a prodej německých rotačních nástrojů pro stomatologii hledá obchodního zástupce pro pravidelné návštěvy a uzavírání objednávek ve stomatologických ordinacích a stomatologických laboratořích v daném regionu.

Místo výkonu práce – Praha a okolí, západní, jižní, severní a východní Čechy.

Požadujeme praxi v obchodní činnosti nejlépe v terénu, případně SŠ obor zubní technik, což není podmínkou, ŘP sk. B, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost obchodní komunikace, časovou flexibilitu.

Nabízíme: motivační prémiový systém dle dosažených výkonů.

Zájemci mohou zasílat svůj životopis na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo je možný tel. kontakt na pana Ing. Petra Nábělka 731 217 600.

Nabídka zlevněného prodeje uhlí

Firma Dřevo-uhlí Jerlochovice oznamuje, že právě probíhají jarní slevy. Nakupte hnědé uhlí, černé uhlí a brikety za akční ceny. Uhlí je skladováno v kryté hale. Zvýhodněná doprava zajištěna, možnost složení dopravníkovým pásem přímo do sklepa.

NOVINKA: prodej pytlovaného uhlí.

Těšíme se na vaše zavolání po-pá od 8.00 do 15.30 hod. na tel. čísle 737 089 812.