Hlášení rozhlasu 10.4.2017

Oznámení o omezeném provozu Městského úřadu Studénka

Z důvodu havárie vodovodu v budově Městského úřadu Studénka bude provoz celého Městského úřadu včetně informačního centra omezen takto:

-          pondělí 10.4.2017 bude provoz ukončen ve 14:00 hod.

Od úterý 11.4.2017 již předpokládáme běžný provoz.

Děkujeme za pochopení.

Nabídka práce

MANADENT s. r. o., česká firma se sídlem ve Studénce zaměřená na výrobu a prodej německých rotačních nástrojů pro stomatologii hledá obchodního zástupce pro pravidelné návštěvy a uzavírání objednávek ve stomatologických ordinacích a stomatologických laboratořích v daném regionu.

Místo výkonu práce – Praha a okolí, západní, jižní, severní a východní Čechy.

Požadujeme praxi v obchodní činnosti nejlépe v terénu, případně SŠ obor zubní technik, což není podmínkou, ŘP sk. B, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost obchodní komunikace, časovou flexibilitu.

Nabízíme: motivační prémiový systém dle dosažených výkonů.

Zájemci mohou zasílat svůj životopis na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo je možný tel. kontakt na pana Ing. Petra Nábělka 731 217 600.