Hlášení rozhlasu 19.4.2017

Vyhlášení nálezů

Městský úřad Studénka oznamuje občanům, že v období od 12.4.2017 do 19.4.2017 převzal do úschovy tento nález:

Finanční hotovost

Informace: paní Irena Glogarová, kancelář č. 5, tel. číslo 556 414 322, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Nabídka práce

MANADENT s. r. o., česká firma se sídlem ve Studénce zaměřená na výrobu a prodej německých rotačních nástrojů pro stomatologii hledá obchodního zástupce pro pravidelné návštěvy a uzavírání objednávek ve stomatologických ordinacích a stomatologických laboratořích v daném regionu.

Místo výkonu práce – Praha a okolí, západní, jižní, severní a východní Čechy.

Požadujeme praxi v obchodní činnosti nejlépe v terénu, případně SŠ obor zubní technik, což není podmínkou, ŘP sk. B, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost obchodní komunikace, časovou flexibilitu.

Nabízíme: motivační prémiový systém dle dosažených výkonů.

Zájemci mohou zasílat svůj životopis na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo je možný tel. kontakt na pana Ing. Petra Nábělka 731 217 600.