Hlášení rozhlasu 3.5.2017

Nabídka prodeje neupotřebitelného majetku

Město Studénka nabízí k prodeji neupotřebitelný movitý majetek. Prodej se uskuteční v úterý
16. května 2017 od 15:00 do 15:30 hodin ve velkém sále městského úřadu. Seznam nabízeného neupotřebitelného movitého majetku je zveřejněn na úřední desce městského úřadu.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

ČEZ Distribuce, a. s. Vás informuje o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v lokalitě Studénka

dne 10.5.2017 v době od 7:30 hod. do 16:30 hod.:

ul. Nádražní 151,201,352,353,354,355

Časový rozsah přerušení dodávky elektřiny je stanoven pouze na nezbytně nutnou dobu.
Více informací 15 dní před plánovaným přerušením dodávky elektřiny na www.cezdistribuce.cz.

Nabídka práce

MANADENT s. r. o., česká firma se sídlem ve Studénce zaměřená na výrobu a prodej německých rotačních nástrojů pro stomatologii hledá obchodního zástupce pro pravidelné návštěvy a uzavírání objednávek ve stomatologických ordinacích a stomatologických laboratořích v daném regionu.

Místo výkonu práce – Praha a okolí, západní, jižní, severní a východní Čechy.

Požadujeme praxi v obchodní činnosti nejlépe v terénu, případně SŠ obor zubní technik, což není podmínkou, ŘP sk. B, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost obchodní komunikace, časovou flexibilitu.

Nabízíme: motivační prémiový systém dle dosažených výkonů.

Zájemci mohou zasílat svůj životopis na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo je možný tel. kontakt na pana Ing. Petra Nábělka 731 217 600.

Vyhlášení nálezů

Městský úřad Studénka oznamuje občanům, že v období od 26.4.2017 do 3.5.2017 převzal do úschovy tyto nálezy:

Klíče od vozidla

Náramkové hodinky

2 psi – štěňata černo šedé barvy

Informace: paní Irena Glogarová, kancelář č. 5, tel. číslo 556 414 322, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript