Hlášení rozhlasu 19.6.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

VEDOUCÍ   ODBORU    MÍSTNÍHO   HOSPODÁŘSTVÍ   A  ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu technického, ekonomického, právního směru nebo zaměřené na veřejnou správu.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 28. července 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

PRÁVNÍK

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu „Právo a právní věda” nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu „Právní specializace”.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 24. července 2017.

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou technické zaměření).

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 7. července 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení  jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

Záměr prodeje

Město Studénka nabízí k prodeji osobní automobil Škoda Octavia a Seat INCA. Podrobné informace k prodeji jsou zveřejněny na úřední desce městského úřadu.

Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

ČEZ Distribuce, a. s. oznamuje plánované přerušení dodávky elektřiny dne 28.6.2017 v době od 7:45 hod. do 15:00 hod. v lokalitě Studénka na těchto odběrných místech:

Budovatelská, Butovická, Dvorská, K Zahrádkám, Malá strana, Moravská, Na Vyhlídce, Nad Kaplí, Polská, Poštovní, Školní, Tovární, U Lesa

Bližší informace 15 dní před plánovaným přerušením dodávky elektřiny na www.cezdistribuce.cz

Nabídka kamenických prací

Kamenictví Holiš Zubří oznamuje občanům, že se budou přijímat kamenické práce na místním hřbitově dne 23.6.2017 v části Studénka od 8:00 do 8:30 hod. a v části Butovice v době od 8:40 do 9:10 hod.

Nabízíme:

-      broušení starých pomníků a žuly

-      zhotovování nových pomníků

-      sekání písma, příseky písma, opravy písma

-      veškeré betonové opravy kolem pomníků

-      pomníkové doplňky: lampy, vázy, vitríny

Vše dle přání zákazníka.

V případě neshody s termínem je možné sjednat náhradní termín na tel. čísle 739 279 219.