Hlášení rozhlasu 28.6.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

VEDOUCÍ   ODBORU    MÍSTNÍHO   HOSPODÁŘSTVÍ   A  ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu technického, ekonomického, právního směru nebo zaměřené na veřejnou správu.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 28. července 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

PRÁVNÍK

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu „Právo a právní věda” nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu „Právní specializace”.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 24. července 2017.

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou technické zaměření).

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 7. července 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení  jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

Úhrada daně z nemovitých věcí

Pokud vlastník nemovitých věcí dodnes nezaplatil daň z nemovitých věcí za rok 2017, ať tak učiní nejpozději do 7.7.2017. Tato daň měla být většinou poplatníků uhrazena do 31.5.2017.

Jestliže vaše dlužná daň z nemovitých věcí nebude uhrazena v uvedené náhradní lhůtě, může správce daně vymáhat tento nedoplatek daňovou exekucí dle daňového řádu.

Nejrychlejší  úhrada dlužné daně z nemovitých věcí je převodem z účtu nebo platba přímo na pokladně finančního úřadu - Územního pracoviště v Novém Jičíně (ÚzP) - v úředních dnech (pondělí a středa) mezi 8.00 – 12.00 hod., 13.00 - 16:00 hod., či mimo úřední dny, ale  po předchozí telefonické domluvě na 606 727 882, Otakar Polák, ÚzP N.Jičín - 3. patro, č. dv. 419, cca od 6:10  do 13:00 hod. Možná je také platba na poště složenkou, kterou jste v průběhu dubna a května 2017 obdrželi od finanční správy (neplatíte poštovné) nebo složenkou  typu „A“ s jejímž vyplněním Vám jistě  poradí pracovníci pošty.

V případě nejasností ohledně úhrady této daně  – tedy zda máte daň zaplacenou nebo ne -volejte ve všední dny mezi 6:00 až 13:00 hod. správci daně – Otakar Polák, telefon: 606 727 882.

Informace České pošty o změně termínů výplaty důchodů

Vzhledem ke státnímu svátku ve dnech 5. – 6.7.2017 informuje Česká pošta o změně výplatních termínů důchodů.

Důchody splatné dne:                                  Výplata dne:

2.7.2017                                                         3.7.2017

4.7.2017                                                         3.7.2017

6.7.2017                                                         4.7.2017

Děkujeme za pochopení, v případě dotazů kontaktujte pobočku České pošty.