Hlášení rozhlasu 12.7.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa VEDOUCÍ  ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU.

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu technického, ekonomického, právního směru nebo zaměřené na veřejnou správu.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 28. července 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa PRÁVNÍK.

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu „Právo a právní věda” nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu „Právní specializace”.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 24. července 2017.

NABÍDKA K PRODEJI

Město Studénka nabízí k prodeji osobní automobil Citroën Berlingo. Informace naleznete na www.mesto-studenka.cz a na úřední desce městského úřadu.