Hlášení rozhlasu 19.7.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

VEDOUCÍ   ODBORU    MÍSTNÍHO   HOSPODÁŘSTVÍ   A  ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu technického, ekonomického, právního směru nebo zaměřené na veřejnou správu.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 28. července 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

PRÁVNÍK

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu „Právo a právní věda” nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu „Právní specializace”.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 24. července 2017.

NABÍDKA K PRODEJI

Město Studénka nabízí k prodeji osobní automobil Citroën Berlingo. Informace naleznete na www.mesto-studenka.cz a na úřední desce městského úřadu

POZVÁNKA NA AKCI

Srdečně zveme na akci Poznej svého farmáře, která se bude konat v sobotu 22.7.2017 na farmě Ušatá koza v obci Děrné u Fulneku od 10:00 do 15:00 hodin. Těšit se můžete na farmářský trh, prohlídku farmy, kapelu, ochutnávku místní produkce (soutěže pro děti, skákací kombajn, Divadlo dětí Karlovy Vary, projížďky na koních, malování na obličej, maskota kozlíka Toníka, fotokoutek a mnohem víc).

Více informací naleznete na stránkách www.poznejsvehofarmare.cz. Na akci Vás srdečně zve Ministerstvo zemědělství. Vstup na akci je zdarma včetně doprovodného programu.

Vyhlášení nálezů

Městský úřad Studénka oznamuje občanům, že v období od 12.7.2017 do 19.7.2017 převzal do úschovy tyto nálezy:

Pes – pohlaví pes, kříženec černé barvy

Skateboard

Informace: paní Irena Glogarová, kancelář č. 5, tel. číslo 556 414 322, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript