Hlášení rozhlasu 26.7.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

VEDOUCÍ   ODBORU    MÍSTNÍHO   HOSPODÁŘSTVÍ   A  ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu technického, ekonomického, právního směru nebo zaměřené na veřejnou správu.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 28. července 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

REFERENT/REFERENTKA ODBORU STAVEBNÍHO ŘÁDU, ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A ROZVOJE

Požadované vzdělání: minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu stavebního nebo technického zaměření nebo vyšší odborné vzdělání stavebního nebo technického zaměření.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 31. srpna 2017.

ÚHRADA DANĚ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ

Pokud jste jako vlastník nemovitých věcí dodnes neuhradil daň z nemovitých věcí za rok 2017, učiňte tak nejpozději do 31.7.2017. Tato daň měla být většinou poplatníků uhrazena do 31.5.2017.

Pokud Vaše dlužná daň nebude v uvedené náhradní lhůtě uhrazena, začne správce daně vymáhat tento nedoplatek daňovou exekucí.

Platbu proveďte převodem z účtu, možná je také platba na poště složenkou, kterou jste v průběhu dubna a května 2017 obdrželi od finanční správy (neplatíte poštovné a je již vyplněna) nebo složenkou typu A. Daň můžete také zaplatit přímo na pokladně finančního úřadu – Územního pracoviště v Novém Jičíně, ale jen v úřední dny do 16:00 hod., variabilní symbol bude Vaše rodné číslo.

Kontakt na finanční úřad – Územní pracoviště v Novém Jičíně: Otakar Polák, tel. 606 727 882, pondělí – pátek od 6:00 do 13:00 hodin.

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ TERMÍNU KONÁNÍ KULTURNÍ AKCE

SaK Studénka upozorňuje na změnu termínu I. letní zámecké slavnosti, která se přesouvá z původního termínu 28.7.2017 na pátek 1.9.2017 od 18:00 hodin. Program zůstává beze změny a vstupenky jsou samozřejmě i nadále v platnosti. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás 1. září.

VYHLÁŠENÍ NÁLEZŮ

Městský úřad Studénka oznamuje občanům, že v období od 19.7.2017 do 26.7.2017 převzal do úschovy tento nález:

Mobilní telefon

Informace: paní Irena Glogarová, kancelář č. 5, tel. číslo 556 414 322, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript