Hlášení rozhlasu 2.8.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU STAVEBNÍHO ŘÁDU, ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A ROZVOJE

Požadované vzdělání: minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu stavebního nebo technického zaměření nebo vyšší odborné vzdělání stavebního nebo technického zaměření.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 31. srpna 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

NABÍDKA KAMENICKÝCH PRACÍ

Kamenictví Holiš Zubří oznamuje občanům, že se budou přijímat kamenické práce na místním hřbitově dne 3.8.2017 v části Studénka od 8:00 do 8:30 hod. a v části Butovice v době od 8:40 do 9:10 hod.

Nabízíme:

-      broušení starých pomníků a žuly

-      zhotovování nových pomníků

-      sekání písma, příseky písma, opravy písma

-      veškeré betonové opravy kolem pomníků

-      pomníkové doplňky: lampy, vázy, vitríny

Vše dle přání zákazníka.

V případě neshody s termínem je možné sjednat náhradní termín na tel. čísle 739 279 219.

INFORMACE O UZAVŘENÍ POŠTY

Česká pošta, pobočka na ul. Sjednocení bude dočasně uzavřena ve čtvrtek 17.8.2017 od 8:00 do 14:00 hod. Poštovní služby budou zajištěny poštou Bílovec 1, hodiny pro veřejnost 8:00 - 12:00, 13:00 – 18:00 hod.