Hlášení rozhlasu 9.8.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU STAVEBNÍHO ŘÁDU, ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A ROZVOJE

Požadované vzdělání: minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu stavebního nebo technického zaměření nebo vyšší odborné vzdělání stavebního nebo technického zaměření.

Přihlášku lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 31. srpna 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

INFORMACE O UZAVŘENÍ POŠTY

Česká pošta, pobočka na ul. Sjednocení bude dočasně uzavřena ve čtvrtek 17.8.2017 od 8:00 do 14:00 hod. Poštovní služby budou zajištěny poštou Bílovec 1, hodiny pro veřejnost 8:00 - 12:00, 13:00 – 18:00 hod.

POZVÁNKA NA KULTURNÍ AKCI

Kryt ve Studénce na ulici Tovární vás zve tuto neděli na Kabaret 2+1. V hodinovém programu vystoupí neznámý hudebník Karel Král, známá věštkyně Jolanda a spousta dalších osobností. To vše v podání herců Petra Kubaly a Michala Matouška. Akce startuje 13. srpna v 18 hodin v Krytu na ulici Tovární ve Studénce.