Hlášení rozhlasu 4.9.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou stavební, případně technické zaměření).

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 20. září 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

NABÍDKA ČISTÍRNY PEŘÍ

Do našeho města přijede pojízdná čistírna peří, která vyrábí prošívané deky a polštáře. Firma Štaubert dodává vlastní sypkovinu a vše probíhá na počkání. Otvírací doba bude od 5.9.2017 do 8.9.2017 v době od 8:00 do 18:00 hodin, čistírna bude umístěna za obchodním domem Kotvice.

NÁVŠTĚVA PREZIDENTA REPUBLIKY

V úterý 5.9.2017 navštíví naše město prezident České republiky pan Miloš Zeman. Předpokládaný příjezd je v 16:45 hodin. Přibližně v 17:30 hodin se uskuteční setkání a diskuze s občany na náměstí Republiky, na které vás tímto srdečně zveme.