Hlášení městského rozhlasu ze dne 20.9.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou stavební, případně technické zaměření).

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 20. září 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

SVOZ OBJEMNÉHO A NEBEZPEČNÉHO ODPADU

Svoz objemného a nebezpečného odpadu proběhne v sobotu dne 23.09.2017 a to:

• 08:00-11:00 hod.
    místní část Studénka
    prostranství u Dělnického domu
  • 12:00-15:00 hod.
    místní část Butovice
    prostranství „točny STS“

Můžete přivézt:

• Objemný odpad z domácnosti: koberce, nábytek, bytové doplňky, polystyrénové obaly, kovové předměty, pneumatiky, elektro apod.
  • Nebezpečný odpad: baterie, zářivky, zbytky olejů, barev a rozpouštědel, kyseliny a jiné chemikálie apod.

Nemůžete přivézt:

• Stavební odpad (střešní krytina, azbest, eternit, suť) ani zelený odpad ze zahrádek.

Svoz objemného i nebezpečného odpadu je určen pouze pro občany města Studénky a je zdarma. Podnikatelé si musí zajistit odvoz odpadů sami na své náklady.

VYHLÁŠENÍ NÁLEZŮ

Městský úřad Studénka oznamuje občanům, že v období od 13.9.2017 do 20.9.2017 převzal do úschovy tyto nálezy:

Reproduktor

Klíče – 5 ks, 1 ks bezpečnostní klíč

Informace: paní Irena Glogarová, kancelář č. 5, tel. číslo 556 414 322, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript