Hlášení městského rozhlasu ze dne 9.10.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

PRÁVNÍK

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu „Právo a právní věda”.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 14. listopadu 2017.

Kontakt pro uchazeče: Bc. Dagmar Auxtová, vedoucí odboru vnitřních věcí, telefon: 556 414 341, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

POZVÁNKA NA KULTURNÍ AKCI

SAK Studénka váz zve v pátek 13. října od 18:00 hodin do Dělnického domu na talkshow Václava Kosíka - Hvězdy jak je neznáte, kde se představí herec a moderátor Jan Kraus se synem Davidem Krausem. Můžete se těšit na zajímavé historky i písně v podání Davida. Vstupenky zakoupíte na www.sak-studenka.cz.

OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTRICKÉ ENERGIE

ČEZ Distribuce, a. s. oznamuje plánované přerušení dodávky elektrické energie dne 24.10.2017 v době od 7:30 hod. do 14:30 hod. pro část Butovice, ul. Moravská 842.

Více informací naleznete na www.cezdistribuce.cz.