Hlášení městského rozhlasu ze dne 16.10.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

PRÁVNÍK

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu „Právo a právní věda”.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 14. listopadu 2017.

Kontakt pro uchazeče: Bc. Dagmar Auxtová, vedoucí odboru vnitřních věcí, telefon: 556 414 341, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTRICKÉ ENERGIE

ČEZ Distribuce, a. s. oznamuje plánované přerušení dodávky elektrické energie dne 24.10.2017 v době od 7:30 hod. do 14:30 hod. pro část Butovice, ul. Moravská 842.

Více informací naleznete na www.cezdistribuce.cz.

POZVÁNKA NA SCHŮZKU OSADNÍHO VÝBORU NOVÁ HORKA

Osadní výbor Nová Horka zve všechny občany Nové Horky na informativní schůzku dne 5.11.2017 v 16:30 hod. v areálu budovy kabin na hřišti v Nové Horce. Na schůzce bude výbor informovat občany o výsledcích jednání s městem Studénkou na realizaci záměrů a požadavků občanů Nové Horky, záměrech představitelů Muzea Novojičínska – provozovatelů Zámku Nová Horka a ostatních budoucích projektech a záměrech ve prospěch občanů Nové Horky.