Hlášení městského rozhlasu ze dne 25.10.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

PRÁVNÍK

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu „Právo a právní věda”.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 14. listopadu 2017.

Kontakt pro uchazeče: Bc. Dagmar Auxtová, vedoucí odboru vnitřních věcí, telefon: 556 414 341, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

POZVÁNKA NA SCHŮZKU OSADNÍHO VÝBORU NOVÁ HORKA

Osadní výbor Nová Horka zve všechny občany Nové Horky na informativní schůzku dne 5.11.2017 v 16:30 hod. v areálu budovy kabin na hřišti v Nové Horce. Na schůzce bude výbor informovat občany o výsledcích jednání s městem Studénkou na realizaci záměrů a požadavků občanů Nové Horky, záměrech představitelů Muzea Novojičínska – provozovatelů Zámku Nová Horka a ostatních budoucích projektech a záměrech ve prospěch občanů Nové Horky.

NABÍDKA PRÁCE

Hledám pracovníka na úklid železničních vozů a úklid kanceláří, pracoviště Studénka, pracovní doba: po – pá od 6:00 do 14:30 hod. Požadavky: spolehlivost, pečlivost, nástup od 1.12.2017.

Jedná se o hlavní pracovní poměr, navíc nabízíme stravenky. Bližší informace na tel. č. 734 230 654.