Hlášení městského rozhlasu ze dne 13.11.2017

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

PRÁVNÍK

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu „Právo a právní věda”.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 14. listopadu 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU ŠKOLSTVÍ, KULTURY A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou – obojí ekonomického zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 27. listopadu 2017.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.