Hlášení městského rozhlasu ze dne 15.1.2018

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU ŠKOLSTVÍ, KULTURY A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou – obojí ekonomického zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 19. ledna 2018.

Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,   obojí technického nebo obchodního zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 12. února 2018.