Hlášení městského rozhlasu ze dne 14.3.2018

SVOZ OBJEMNÉHO A NEBEZPEČNÉHO ODPADU

Svoz objemného a nebezpečného odpadu proběhne v sobotu dne 17.03.2018 a to:

• 08:00-11:00 hod.
    místní část Studénka
    prostranství u Dělnického domu
  • 12:00-15:00 hod.
    místní část Butovice
    prostranství „točny STS“
  • 07:30-10:00 hod.
    místní část Studénka
    parkoviště u vrátnice č. 2 - kovárna
  • 10:30-12:30 hod.
    místní část Nová Horka
    prostranství u bývalého obchodu Jednota

Můžete přivézt:

• Objemný odpad z domácnosti: koberce, nábytek, bytové doplňky, polystyrénové obaly, kovové předměty, pneumatiky, elektro apod.
  • Nebezpečný odpad: baterie, zářivky, zbytky olejů, barev a rozpouštědel, kyseliny a jiné chemikálie apod.

Nemůžete přivézt:

• Stavební odpad (střešní krytina, azbest, eternit, suť) ani zelený odpad ze zahrádek.

Svoz objemného i nebezpečného odpadu je určen pouze pro občany města Studénky a je zdarma. Podnikatelé si musí zajistit odvoz odpadů sami na své náklady.

NABÍDKA PRODEJE STROMKŮ

Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 19.3.2018 v době od 14:45 hod. do 15:30 hod. za obchodním  domem Kotvice a v době od 15:45 hod. do 16:30 hod. u kostela v Butovicích stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné.

Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.