Hlášení městského rozhlasu ze dne 16.5.2018

Starosta města Studénky vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pracovního místa

TECHNICKÝ   PRACOVNÍK  VODOHOSPODÁŘSKÝCH  ZAŘÍZENÍ

(technik provozu čistírny odpadních vod a kanalizací)

Požadované vzdělání: střední vzdělaní s maturitní zkouškou technického zaměření (vodohospodářské, stavební, strojní, elektro).

Přihlášku k výběrovému řízení a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 23. května 2018.

Vyhlášení výběrového řízení včetně tiskopisů pro přihlášení se do výběrového řízení jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

VÝDEJ KOMPOSTÉRŮ

Vážení spoluobčané,

sobotou 19.5.2018 končí výdej kompostérů na odběrném místě v bývalé výrobní hale na ul. Butovické čp. 137, Studénka (areál před točnou autobusů STS). Občanům, kteří si po obdržení smluv do tohoto data kompostér nevyzvednou, zaniká nárok na jeho výpůjčku. Nevyzvednuté kompostéry budou nabídnuty dalším zájemcům zaregistrovaným od počátku roku 2018.

UZAVŘENÍ ODERSKÉ LÁVKY

Obec Albrechtičky bude s přispěním dotace Moravskoslezského kraje provádět od 04.06.2018 plánovanou opravu Oderské lávky. Po dobu opravy bude Oderská lávka zcela uzavřena a předpoklad ukončení opravy je do 31.07.2018.

Informační tabule o uzavření Oderské lávky budou umístěny na přístupových chodnících na území města Studénky a obce Albrechtičky.

VYHLÁŠENÍ NÁLEZŮ

Městský úřad Studénka oznamuje občanům, že v období od 9.5.2018 do 16.5.2018 převzal do úschovy tento nález:

Jízdní kolo

Informace: paní Irena Glogarová, kancelář č. 5, tel. číslo 556 414 322, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

NA KOLE DĚTEM

Veřejná cyklotour napříč Českou republikou na podporu onkologicky nemocných dětí  „Na kole dětem“ s Josefem Zimovčákem proběhne ve dnech 30.5. – 9.6.2018. Přidat se může každý – na kousek, jednu etapu nebo celou trasu. Přijďte zažít jedinečnou atmosféru.        Více informací na www.nakoledetem.cz

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY

Místní organizace Českého svazu rybářů Studénka pořádá v sobotu 26.5.2018 od 7:00 do 12:00 hodin Rybářské závody na chovném rybníku v Pustějově.

Pro účastníky jsou připraveny atraktivní ceny, bohaté občerstvení.

Předprodej povolenek 23.5. v kanceláři MO ČRS na internátě ve Studénce  a to od 17:00 do 18:00 hodin a půl hodiny před zahájením lovu.

Startovné: dospělí 200 Kč, děti do 15 let 150 Kč