Hlášení městského rozhlasu ze dne 4.6.2018

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení  na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,   obojí technického zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 3. července 2018.

Vyhlášení výběrového řízení včetně přihlášky jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

UZAVŘENÍ ODERSKÉ LÁVKY

Obec Albrechtičky bude s přispěním dotace Moravskoslezského kraje provádět od 04.06.2018 plánovanou opravu Oderské lávky. Po dobu opravy bude Oderská lávka zcela uzavřena a předpoklad ukončení opravy je do 31.07.2018.

Informační tabule o uzavření Oderské lávky budou umístěny na přístupových chodnících na území města Studénky a obce Albrechtičky.

OMEZENÍ PROVOZU POKLADNY

V době od 31.5. do 4.6. 2018 je provoz  pokladny omezen tak, že není možné provádět platby
v hotovosti, ale pouze kartou. Dne 5.6.2018 bude pokladna uzavřena a od 6.6.2018 bude

pokladna znovu v provozu.

INFORMACE O PLATBĚ DANĚ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ

Do 31.5.2018 měla být většinou poplatníků daně z nemovitých věcí uhrazena tato daň pro letošní rok. Pokud někdo tuto platbu doposud neprovedl, ať tak obratem učiní.

Daň z nemovitých věcí můžete zaplatit převodem z účtu nebo na poště složenkou, kterou jste obdrželi od finanční správy. Úhradu daně můžete provést také přímým zaplacením na pokladně finančního úřadu – Územního pracoviště v Novém Jičíně v úředních dnech do 16:00 hod. Variabilní symbol bude Vaše rodné číslo.

V případě nejasností volejte ve všední dny mezi 6:00 až 13:00 hod. správci daně, Otakar Polák, tel. číslo 606 727 882.

NABÍDKA PRACOVNÍHO MÍSTA

Nabídka práce ve stabilní společnosti na pozici výrobního dělníka. Mzda 110 Kč + prémie. Volné víkendy, pouze ranní a odpolední směny. Pro více informací volejte na číslo 734 183 885.