Hlášení městského rozhlasu ze dne 18.6.2018

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení  na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,   obojí technického zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 3. července 2018.

Vyhlášení výběrového řízení včetně přihlášky jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

POZVÁNKA NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Společnost MSV METAL Studénka, a. s. Vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se koná v sobotu 23. června od 8:00 do 12:00 hodin.

NABÍDKA PRÁCE

Nabízíme pracovní pozici montážního dělníka v Nošovicích. Práce je na 3 směny, základní mzda 19.400 Kč, po zkušební době navýšení, po půl roce další navýšení. Dovolená se také navyšuje, když vydržíte, 13. a 14. mzda. Kvartální bonusy.

Informativní schůzky denně ve 13:00 hodin na adrese: Manpower, Velká 10, 702 00  Ostrava.

Telefon: 601 323 491

NABÍDKA PRÁCE

Pro naši prodejnu Penny Market ve Studénce přijmeme nové kolegyně a kolegy na pozice zástupce vedoucího prodejny a pokladní i prodavač a brigádníka.

Nabízíme motivační nástupní mzdu, velmi zajímavé a hodnotné benefity.

V případě bližších informací se dostavte přímo na prodejnu nebo volejte na telefonní číslo 727 876 058.