Hlášení rozhlasu ze dne 25.6.2018

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení  na obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,   obojí technického zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 3. července 2018.

Vyhlášení výběrového řízení včetně přihlášky jsou zveřejněny na webových stránkách města Studénky.

NABÍDKA PRÁCE

Pro naši prodejnu Penny Market ve Studénce přijmeme nové kolegyně a kolegy na pozice zástupce vedoucího prodejny a pokladní i prodavač a brigádníka.

Nabízíme motivační nástupní mzdu, velmi zajímavé a hodnotné benefity.

V případě bližších informací se dostavte přímo na prodejnu nebo volejte na telefonní číslo 727 876 058.

PLATBA DANĚ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ

Pokud jste jako vlastníci nemovitých věcí dodnes nezaplatili daň z nemovitých věcí za rok 2018, učiňte tak nejpozději do 9.7.2018. Tato daň měla být většinou poplatníků uhrazena do 31.5.2018. Jestliže vaše dlužná daň z nemovitých věcí nebude uhrazena v uvedené náhradní lhůtě, může správce daně vymáhat tento nedoplatek daňovou exekucí dle daňového řádu.

Nejrychlejší úhrada dlužné daně z nemovitých věcí je převodem z účtu nebo platba přímo na pokladně finančního úřadu – Územního pracoviště v Novém Jičíně v úředních dnech od 8:00 do 12:00 hod. a od 13:00 do 16:00 hod., či mimo úřední dny, ale po předchozí telefonické domluvě na tel. čísle 606 727 882, Otakar Polák, ÚzP Nový Jičín – 3. patro, č. dveří 419, od 6:10 do 13:00 hod. Můžete zaplatit také složenkou zaslanou od finanční správy.

V případě nejasností ohledně úhrady této daně volejte ve všední dny mezi 6:00 a 13: hod. správci daně, Otakar Polák, tel. 606 727 882.