Hlášení rozhlasu ze dne 25.7.2018

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,  obojí technického zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 16. srpna 2018

Kontakt pro uchazeče: Ing. Milan Kyjovský, vedoucí odboru místního hospodářství a údržby majetku, telefon: 556 414 347, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

PLATBA DANĚ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ

Pokud jste jako vlastník nemovitých věcí dodnes neuhradil daň z nemovitých věcí za rok 2018, učiňte tak nejpozději do 25.7.2018. Tato daň měla být většinou poplatníků uhrazena do 31.5.2018.

Pokud Vaše dlužná daň nebude v uvedené lhůtě uhrazena, začne správce daně vymáhat tento nedoplatek daňovou exekucí dle daňového řádu.

Platbu proveďte převodem z účtu, možná je také platba na poště složenkou, kterou jste obdrželi od finanční správy. Daň můžete také zaplatit přímo na pokladně finančního úřadu – územního pracoviště v Novém Jičíně, ale jen v úřední dny do 16:00 hod., variabilní symbol bude Vaše rodné číslo.

Kontakt na finanční úřad – Územní pracoviště v Novém Jičíně: Otakar Polák, tel. č. 606 727 882, pondělí – pátek od 6:00 do 13:00 hodin.

VYHLÁŠENÍ NÁLEZŮ

Městský úřad Studénka oznamuje občanům, že v období od 18.7.2018 do 25.7.2018 převzal do úschovy tento nález:

Pes – pohlaví fena, kříženec černo bílý

Informace: paní Irena Glogarová, kancelář č. 5, tel. číslo 556 414 322, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript