Zasílání SMS zpráv

Zveřejněno 16. září 2013 18:39 | aktualizováno 16. září 2013 18:46

Město Studénka Vám nabízí zasílání SMS zpráv několika kategorií:

Krizové (v přihlášce uveďte 1) - o mimořádných nebo krizových událostech ohrožujících zdraví nebo majetek občanů (havárie, záplavy, únik nebezpečných látek).

Info-město a (v přihlášce uveďte 2a) - o přerušení dodávek vody, elektrické energie, plynu, o ztrátách a nálezech (vč. nálezů psů), ke svozu odpadů (velkoobjemových kontejnerů), informace k prodeji majetku města, důležité informace Policie ČR, Městské policie Studénka.

Info-město b (v přihlášce uveďte 2b) - pozvánky na zasedání zastupitelstva, vyhlášení výběrových řízení na pracovní pozice, nabídka volných pracovních míst, vyhlášení grantů, informace o provozu městského úřadu, zprávy a informace odborů městského úřadu a jiných správních úřadů, informace k volbám.

Přehled akcí (v přihlášce uveďte 3) - přehled sportovních, kulturních a společenských akcí.

Balíček (v přihlášce uveďte 4) - obsahuje celý balíček zpráv, tj. 1 2ab 3.

Pokud máte zájem dostávat výše uvedené zprávy, zašlete SMS zprávu ve tvaru:

zpravy (mezera) sms (mezera) doplňte zvolenou kategorii zprávy (mezera) část města Vašeho trvalého bydliště (Studénka, Butovice) ulici Vašeho trvalého bydliště (mezera) telefonní číslo, na které požadujete zasílat zprávy.

Vzor: zpravy sms 1 2a butovice postovni 000000000

Tuto zprávu odešlete na telefonní číslo 775 706 949. Následně obdržíte zpětnou SMS zprávu, kterou potvrdíme Vaše zařazení do seznamu zájemců o zasílání zpráv.

Zájemci o registraci se mohou rovněž přihlásit na podatelně Městského úřadu Studénka, kancelář č. 5 u paní Ireny Glogarové nebo telefonicky na tel. čísle 556 414 322.

Služba je poskytována zdarma.