Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace, příjme zaměstnance na pozici uklízeč/ka – školník/školnice

Zveřejněno 06. září 2018 07:50 | aktualizováno 05. listopadu 2018 09:06

Místo výkonu práce: budova ZUŠ na ulici Butovické 376, učebny výtvarného a tanečního oboru na ulici L. Svobody 760 a Panské 229.

Pracovní poměr: na dobu určitou – 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Předpokládaný nástup: 1. 11. 2018

Platové zařazení: 4. platová třída v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Požadavky: střední vzdělání s výučním listem, zdravotní způsobilost, občanská a trestní bezúhonnost.

Nabízíme: hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké stravování, zvýhodněné telekomunikační služby, příspěvek na penzijní pojištění.