Logo a znělka k 60. výročí vzniku města

Zveřejněno 19. prosince 2018 16:07 | aktualizováno 19. prosince 2018 16:21

symbol 60let

Město Studénka vyhlásilo u příležitosti 60. výročí vzniku města veřejnou soutěž o logo a znělku k tomuto výročí.

Autorem vítězného loga je pan Martin Fabián Rusek ze Studénky - „Základní inspirací pro grafický návrh symbolu 60. výročí vzniku města Studénky bylo spojení 3 obcí v jeden městský celek, tudíž číselný symbol výročí je složen ze tří barev. Barevnost loga má zároveň vazbu k barevnosti erbu města Studénky a k barevnosti erbu Moravy a Slezska. Tmavá linka symbolizuje spojovací cestu (ul. Sjednocení) mezi obcemi Butovice a Studénkou a zároveň tato linka značí hranici Moravy a Slezska, která prochází Studénkou“.

Autorem vítězné znělky je pan Ján Tulej ze Studénky. Ve znělce autor zhudebnil akustickou kulisu Studénky.

Logo i znělka budou provázet pořádané akce v roce 2019 – roce 60. výročí vzniku města.

Město Studénka je výhradním vlastníkem autorských práv.

Znělka