Společné stanovisko z jednání mezi městem a MDDr. Teglovou

Zveřejněno 06. února 2019 13:25 | aktualizováno 06. února 2019 13:48

Vážení spoluobčané,

dovoluji si Vás informovat, že se ve středu 30. ledna 2019 uskutečnila schůzka mezi zástupci města Studénky (starosta L. Slavík a místostarosta L. Šobich) a stomatoložkou MDDr. Adélou Teglovou vč. jejího přítele D. Lazaridise. V návaznosti na tuto schůzku jsme se rozhodli podat oficiální společné vyjádření. Při jednání jsme si z obou stran vyjasnili průběh komunikace od podání žádosti až po otevření ordinace a shodli jsme se na uzavření celé záležitosti, protože jakákoli medializace žádné ze stran neprospívá.

Pro občany Studénky a Nové Horky nadále platí, že je aktuálně MDDr. Adéla Teglová nepřijímá do své evidence, stejně jako občany ostatních obcí, jelikož má plnou kapacitu. S ohledem na tuto skutečnost nebude v tuto chvíli žádat o poskytnutí jakékoli dotace či příspěvku ze strany města Studénky. V budoucnu MDDr. Adéla Teglová přislíbila další nabídku spolupráce s městem Studénkou.

Děkujeme za pochopení.

Libor Slavík