Hlášení rozhlasu ze dne 19.9.2018

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,  obojí technického zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 4. října 2018

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

ZÁMĚR PRODEJE

Město Studénka nabízí k prodeji osobní automobil Opel Combo. Podrobné informace k prodeji jsou zveřejněny na úřední desce městského úřadu.

NABÍDKA PRÁCE

Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace, příjme zaměstnance na pozici uklízeč/ka – školník/školnice.

Místo výkonu práce: budova ZUŠ na ulici Butovické 376, učebny výtvarného a tanečního oboru na ulici L. Svobody 760 a Panské 229.

Pracovní poměr: na dobu určitou – 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Předpokládaný nástup: 1. 11. 2018

Platové zařazení: 4. platová třída v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Požadavky: střední vzdělání s výučním listem, zdravotní způsobilost, občanská a trestní bezúhonnost.

Nabízíme: hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké stravování, zvýhodněné telekomunikační služby, příspěvek na penzijní pojištění.

ZJIŠŤOVÁNÍ SPOKOJENOSTI A POTŘEB OBYVATEL MĚSTA STUDÉNKA

Vážení spoluobčané,

zajímá nás, jak se Vám žije ve Studénce. Co se Vám na životě zde líbí? A co by si zasloužilo změnu? Má se prioritně rekonstruovat Dělnický dům, rozvíjet letní stadion nebo vystavět víceúčelová sportovní hala?

Odpovědi na tyto a další otázky bude zjišťovat průzkum spokojenosti a potřeb obyvatel našeho města. Sběr dat bude probíhat v měsíci říjnu letošního roku. Vyškolení tazatelé osobně navštíví 250 náhodně vybraných domácností a vyplní s Vámi krátký dotazník (do 15 minut).

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci, pokud bude právě Vaše domácnost do průzkumu vybrána. Z důvodu zajištění Vaší bezpečnosti a ochrany se musí všichni tazatelé prokázat jmenovkou opatřenou razítkem Městského úřadu Studénka a podpisem starosty.

Výsledky průzkumu budou představeny na veřejné prezentaci na přelomu měsíce listopadu a prosince. O bližším termínu Vás budeme informovat.

Děkujeme Vám za ochotu při spoluúčasti na šetření. Váš názor přispěje ke změnám ve městě nebo k budoucím změnám.

VYHLÁŠENÍ NÁLEZŮ

Městský úřad Studénka oznamuje občanům, že v období od 12.9.2018 do 19.9.2018 převzal do úschovy tento nález:

Pes - pohlaví pes, kříženec černohnědé barvy

Informace: paní Irena Glogarová, kancelář č. 5, tel. číslo 556 414 322, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript