Hlášení rozhlasu ze dne 26.9.2018

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,  obojí technického zaměření.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 4. října 2018

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

INFORMACE ČESKÉ POŠTY

V úterý 2. října 2018 bude z provozních důvodů pošta Studénka 1 na Záhumení ulici otevřena pouze od 13:30 do 15:30 hodin.

Dopoledne bude zavřeno.

POZVÁNKA NA KULTURNÍ AKCI

Ve čtvrtek 27.9.2018 si pro vás SAK Studénka připravila akci na zámku a zámecké zahradě, s názvem Osmičky v dějinách českého státu. Můžete se těšit na zajímavý program, který bude zpestřen aktivitami pro všechny věkové kategorie. Začátek akce je v 17 hodin a zakončení dne bude velkolepé, ve 21 hodin proběhne videomaping na čelní straně fasády zámku. Toto si rozhodně nenechte ujít.

VYHLÁŠENÍ NÁLEZŮ

Městský úřad Studénka oznamuje občanům, že v období od 19.9.2018 do 26.9.2018 převzal do úschovy tento nález:

Klíče – 10 ks, z toho 1 klíč od vozidla

Informace: paní Irena Glogarová, kancelář č. 5, tel. číslo 556 414 322, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript