Hlášení rozhlasu ze dne 15.10.2018

SPLATNOST MÍSTNÍHO POPLATKU ZA KOMUNÁLNÍ ODPAD 2018

Upozorňujeme občany na blížící se splatnost místního poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů
za rok 2018. Poplatek musí být uhrazen nejpozději do 31.10.2018.

Sazba poplatku pro rok 2018:

- ve výši 540 Kč/1 osobu/1 rok

- občané ve věku 75 let a starší 270 Kč/1 osobu/1 rok

Poplatek je možné uhradit:

-          bezhotovostním převodem na účet města 19-924801/0100 (k identifikaci platby je nutno použít přidělený variabilní symbol)

-          hotově poštovní poukázkou prostřednictvím banky nebo pošty

-          hotově nebo prostřednictvím platební karty v pokladně Městského úřadu Studénka.

Bližší informace je možné získat na odboru financí a rozpočtu, 1. patro, dveře č. 57,
u pí Evy Matějkové, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a pí Markéty Holaňové, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. č.: 556 414 305.

NABÍDKA ČISTÍRNY PEŘÍ

Do našeho města přijede pojízdná čistírna peří, která také vyrábí prošívané deky a polštáře. Firma Štaubert dodává vlastní sypkovinu a vše se dělá na počkání. Provozní doba je  od 8 hod. do 18 hod. v úterý 23.10.2018 a ve středu 24.10.2018. Umístění provozovny je u obchodního domu Kotvice.

ČESKÁ POŠTA INFORMUJE

Rádi Vám pomůžeme s Vaším spořením, splacením i zajištěním.

Ve spolupráci se skupinou ČSOB Vám sloučíme stávající úvěry, kreditní karty a kontokorenty.

Vyřešíme všechny Vaše půjčky a navíc můžete výrazně ušetřit.

Máme pro Vás připravenou nejdostupnější poštovní půjčku s výhodnou úrokovou sazbou.

Těšíme se na Vás na pobočce české pošty.