Hlášení rozhlasu ze dne 12.11.2018

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 16. listopadu 2018.

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

ČEZ Distribuce, a.s. informuje o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 23.11.2018 v době od 08:00 do 15:00 hodin  ve Studénce – Butovicích:

ul. Butovická, Dvorská, K Zahrádkám, Malá strana, Moravská, Na Vyhlídce, Nad Kaplí

Polská, U Lesa

Bližší informace naleznete na webových stránkách www.cezdistribuce.cz.

OZNÁMENÍ O OMEZENÍ PROVOZU POŠTY STUDÉNKA 1

Česká pošta, pobočka Studénka 1 na ul. Záhumení oznamuje omezení provozu ve čtvrtek 15.11.2018 a to následovně: v době od 7:30 do 10:00 hodin bude zavřeno.

POZVÁNKA NA KULTURNÍ AKCI

Kryt ve Studénce Vás zve do Kina Tatra ve Studénce. Ve čtvrtek 15. listopadu se od 19 hodin promítá dokument Bufo Alvarius. Na programu je i diskuze s režisérem filmu. Vstupenky budou k dostání na místě. Základní vstupné činí 200 Kč, senioři 100 Kč.

POZVÁNKA NA KULTURNÍ AKCI

Sport a kultura Studénka Vás zve na Slezský rynek konaný dne 14.11.2018 na náměstí Republiky od 8:00 do 16:00 hodin.

Nabídka čerstvých potravin a produktů českých a regionálních výrobců

Ochutnávka zabijačkových specialit

Prezentace lidové tvořivosti a dovedností

Hudební a slovní doprovod moderátora