Hlášení rozhlasu ze dne 14.11.2018

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 16. listopadu 2018.

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

VYHLÁŠENÍ NÁLEZŮ

Městský úřad Studénka oznamuje občanům, že v období od 7.11.2018 do 14.11.2018 převzal do úschovy tento nález:

Pes – pohlaví pes, kříženec černé barvy

Informace: paní Irena Glogarová, kancelář č. 5, tel. číslo 556 414 322, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

ČEZ Distribuce, a.s. informuje o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 23.11.2018 v době od 08:00 do 15:00 hodin  ve Studénce – Butovicích:

ul. Butovická, Dvorská, K Zahrádkám, Malá strana, Moravská, Na Vyhlídce, Nad Kaplí

Polská, U Lesa

Bližší informace naleznete na webových stránkách www.cezdistribuce.cz.

OZNÁMENÍ O OMEZENÍ PROVOZU POŠTY STUDÉNKA 1

Česká pošta, pobočka Studénka 1 na ul. Záhumení oznamuje omezení provozu ve čtvrtek 15.11.2018 a to následovně: v době od 7:30 do 10:00 hodin bude zavřeno.

POZVÁNKA NA KULTURNÍ AKCI

Kryt ve Studénce Vás zve do Kina Tatra ve Studénce. Ve čtvrtek 15. listopadu se od 19 hodin promítá dokument Bufo Alvarius. Na programu je i diskuze s režisérem filmu. Vstupenky budou k dostání na místě. Základní vstupné činí 200 Kč, senioři 100 Kč.

POZVÁNKA NA RELAXAČNÍ ODPOLEDNE

Poradkyně firmy Just by Vás rády pozvaly na relaxační hodinku plnou vůní a pohody. Představíme aromaterapii a relaxační metody pomocí aromaolejů a také vybrané produkty firmy Just a Nahrin plné síly bylin. Vše si vyzkoušíte, aniž byste se zavázali k jakémukoli nákupu. Akce se koná ve středy 21.11.2018 a 28.11.2018 od 17:15 do 18:30 hodin ve Vinárně Efko na náměstí Republiky 708. Účast je zdarma. Bližší informace o přihlášení jsou v informačním centru a ve Vinárně Efko.