Hlášení rozhlasu ze dne 4.3.2019

VÝBĚR DAŇOVÝCH PŘIZNÁNÍ

Na základě předchozích dobrých zkušeností, v rámci aktivního přístupu daňové správy k veřejnosti, bude Finanční úřad v Novém Jičíně zajišťovat výběr daňových přiznání k dani z příjmů fyzických osob v sále Městského úřadu Studénka, a to v pondělí 11.03.2019, v době od 8:00 do 16:00 hodin.

ZJIŠŤOVÁNÍ ZÁJMU O POSKYTNUTÍ BEZÚROČNÉ PŮJČKY NA VÝMĚNU KOTLE

Vážení občané,

zjišťujeme Váš zájem o poskytnutí bezúročné půjčky na výměnu kotle podporovaného tzv. kotlíkovou dotací.

Domácnostem bude umožněno čerpat předem bezúročnou půjčku na výměnu kotle za plynový kondenzační kotel až do výše 150 000 Kč anebo až 200 000 Kč v případě pořízení tepelného čerpadla či kotle na biomasu. Podrobnější informace jsou zveřejněny na webových stránkách města. Svůj zájem o kotlíkové půjčky nám sdělte nejpozději do 15. března.