Hlášení rozhlasu ze dne 25.3.2019

NABÍDKA BEZÚPLATNÉHO PŘEVODU NEUPOTŘEBITELNÉHO MAJETKU

Město Studénka nabízí k bezúplatnému převodu zájmovým sdružením a spolkům na území města Studénky neupotřebitelný majetek. Seznam neupotřebitelného majetku a podmínky k převodu jsou zveřejněny na úřední desce městského úřadu a na internetové stránce na adrese www.mesto-studenka.cz.

MIMOŘÁDNÝ SVOZ OBJEMNÉHO A NEBEZPEČNÉHO ODPADU

Svoz objemného a nebezpečného odpadu proběhne mimořádně v sobotu dne 30.03.2019 od 8:00 do 12:00 hodin na parkovišti před zimním stadionem.

Můžete přivézt:

• Objemný odpad z domácnosti: koberce, nábytek, bytové doplňky, polystyrénové obaly, kovové předměty, pneumatiky, elektro apod.
  • Nebezpečný odpad: baterie, zářivky, zbytky olejů, barev a rozpouštědel, kyseliny a jiné chemikálie apod.

Nemůžete přivézt:

• Stavební odpad (střešní krytina, azbest, eternit, suť) ani zelený odpad ze zahrádek.

Svoz objemného i nebezpečného odpadu je určen pouze pro občany města Studénky a je zdarma. Podnikatelé si musí zajistit odvoz odpadů sami na své náklady.

Žádáme občany, aby v tuto dobu neparkovali svá auta na parkovišti. Děkujeme.

POZVÁNKA NA KULTURNÍ AKCI

Sport a kultura Studénka Vás zve na Slezský rynek konaný dne 3.4.2019 na náměstí Republiky od 8:00 do 16:00 hodin.

Nabídka čerstvých potravin a produktů českých a regionálních výrobců

Ochutnávka zabijačkových specialit

Prezentace lidové tvořivosti a dovedností

Hudební a slovní doprovod moderátora

Pro zákazníky soutěž o hodnotné ceny

NABÍDKA KAMENICKÝCH PRACÍ

Kamenictví Holiš Zubří oznamuje občanům, že se budou přijímat kamenické práce na místním hřbitově dne 28.3.2019 v části Studénka od 10:40 do 11:10 hod. a v části Butovice od 11:20 do 11:50 hod.

Nabízíme:

-      broušení starých pomníků a žuly

-      zhotovování nových pomníků

-      sekání písma, příseky písma, opravy písma

-      veškeré betonové opravy kolem pomníků

-      pomníkové doplňky: lampy, vázy, vitríny

Vše dle přání zákazníka.

V případě neshody s termínem je možné sjednat náhradní termín na tel. čísle 739 279 219.