Hlášení rozhlasu ze dne 10.4.2019

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 23. dubna 2019.

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou stavební, případně technické zaměření).

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

INFORMACE O ENERGETICKÉ SOUTĚŽI

Pro všechny občany města Studénky aktuálně probíhá další kolo energetické soutěže pro snížení nákladů na topení, elektřinu a ohřev vody. Aukce zajišťují pracovníci společnosti Šetříme občanům, s. r. o., kteří budou k dispozici dne 17.4.2019 a 15.5.2019 od 16 do 17 hod. v zasedací místnosti Městského úřadu Studénka.

UPOZORNĚNÍ PRO SENIORY

Policisté upozorňují seniory: V případě, že budete kontaktování neznámým volajícím, který se představí jako Váš příbuzný (vnuk, syn) a požaduje půjčení peněz, požadavek neakceptujte a zásadně peníze nepředávejte neznámým lidem. Situaci nejprve ověřte zpětným telefonátem u svých blízkých, zda skutečně volal člen rodiny a peníze neodevzdávejte neznámým lidem. Ani kdyby volající „příbuzný“ tvrdil, že nemůže dorazit a že peníze nutně potřebuje, proto posílá jiného člověka, peníze neznámému člověku nepředávejte. Neznámé osoby nepouštějte do svých příbytků. Předmětnou událost sdělte policistům na lince 158.