Hlášení rozhlasu ze dne 15.4.2019

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 23. dubna 2019.

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou stavební, případně technické zaměření).

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

INFORMACE O ENERGETICKÉ SOUTĚŽI

Pro všechny občany města Studénky aktuálně probíhá další kolo energetické soutěže pro snížení nákladů na topení, elektřinu a ohřev vody. Aukce zajišťují pracovníci společnosti Šetříme občanům, s. r. o., kteří budou k dispozici dne 17.4.2019 a 15.5.2019 od 16 do 17 hod. v zasedací místnosti Městského úřadu Studénka.

INFORMACE O KOTLÍKOVÝCH DOTACÍCH

Na webové stránce města Studénky byly zveřejněny informace o 3. výzvě kotlíkových dotací v Moravskoslezském kraji a o bezúročných kotlíkových půjčkách. Informace budou zveřejněny také ve zpravodaji v měsíci květnu.