Hlášení rozhlasu ze dne 17.4.2019

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pracovního místa

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Přihlášku a potřebné dokumenty lze doručit poštou nebo podat osobně na podatelnu Městského úřadu Studénka do 23. dubna 2019.

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU

Požadované vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou stavební, případně technické zaměření).

Vyhlášení výběrového řízení je zveřejněno na webových stránkách města Studénky.

INFORMACE O KOTLÍKOVÝCH DOTACÍCH

Na webové stránce města Studénky byly zveřejněny informace o 3. výzvě kotlíkových dotací v Moravskoslezském kraji a o bezúročných kotlíkových půjčkách. Informace budou zveřejněny také ve zpravodaji v měsíci květnu.

POZVÁNKA NA VOLEJBALOVÝ TURNAJ

Osadní výbor Nová Horka zve širokou veřejnost na volejbalový turnaj k 60. výročí vzniku města Studénky o pohár starosty města, který se uskuteční v sobotu 4. května 2019  na místním fotbalovém hřišti Nová Horka.

Soutěžit budou amatérská smíšená družstva Nová Horka-Studénka-Albrechtičky.

Prezentace účastníků a losování od 12:30 hodin, přihlášky nejpozději 2 dny před akcí, informace na tel. č. 605 113 506. Občerstvení a doprovodný program zajištěn, večerní zábava  s DJ Doctor.