Hlášení rozhlasu ze dne 20.5.2019

NABÍDKA PRODEJE NEUPOTŘEBITELNÉHO MOVITÉHO MAJETKU

Město Studénka nabízí k prodeji neupotřebitelný movitý majetek. Prodej se uskuteční v úterý 04.06.2019 od 14:00 hod do 14:30 hod v sále Městského úřadu Studénka (14:00 – 14:10 prohlídka, 14:10 – 14:30 prodej). Seznam neupotřebitelného majetku je zveřejněný na úřední desce městského úřadu a na internetové stránce na adrese www.mesto-studenka.cz.

POZVÁNKA NA KULTURNÍ AKCI

Sport a kultura Studénka Vás zve na Slezský rynek konaný dne 22.5.2019 na náměstí Republiky od 8:00 do 16:00 hodin.

Nabídka čerstvých potravin a produktů českých a regionálních výrobců

Ochutnávka zabijačkových specialit

Prezentace lidové tvořivosti a dovedností

Hudební a slovní doprovod moderátora

Pro zákazníky soutěž o hodnotné ceny

OZNÁMENÍ O MOŽNOSTI ZALOŽENÍ ÚČTU V BANCE

Vážení spoluobčané,

pokud přemýšlíte nad změnou banky, ale nechcete kvůli tomu nikam jezdit, založte si účet v Air Bank. Zvládnete to jednoduše ze svého mobilu a na pobočku nemusíte. Stačí zajít na web chci.airbank.cz. Celé to zabere jen pár minut.

NABÍDKA KAMENICKÝCH PRACÍ

Kamenictví Holiš Zubří oznamuje občanům, že se budou přijímat kamenické práce na místním hřbitově dne 23.5.2019 v části Studénka od 8:40 do 9:10 hod. a v části Butovice od 9:20 do 9:50 hod.

Nabízíme:

-      broušení starých pomníků a žuly

-      zhotovování nových pomníků

-      sekání písma, příseky písma, opravy písma

-      veškeré betonové opravy kolem pomníků

-      pomníkové doplňky: lampy, vázy, vitríny

Vše dle přání zákazníka.

V případě neshody s termínem je možné sjednat náhradní termín na tel. čísle 739 279 219