Hlášení rozhlasu ze dne 3.6.2019

NABÍDKA PRODEJE NEUPOTŘEBITELNÉHO MOVITÉHO MAJETKU

Město Studénka nabízí k prodeji neupotřebitelný movitý majetek. Prodej se uskuteční v úterý 04.06.2019 od 14:00 hod do 14:30 hod v sále Městského úřadu Studénka (14:00 – 14:10 prohlídka, 14:10 – 14:30 prodej). Seznam neupotřebitelného majetku je zveřejněný na úřední desce městského úřadu a na internetové stránce na adrese www.mesto-studenka.cz.

OZNÁMENÍ O PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje plánované přerušení dodávky elektřiny ve městě Studénka

dne 4.6.2019 v době od 07:30 do  16:00 hod.

část Studénka

ul. 2. května, Bezručova, Daroňova, Družstevní, Jiráskova, Komenského, Lidická, Májová, Městská, Mlýnská, Na Trávníkách, Nádražní, Panská, Požárnická, R. Tomáška, Sjednocení

Slezská, Smetanova, Tovární, U Rybníčku, Za Školou, Zahradní, Záhumení

část Butovice

Matiční, Oderská, Sjednocení, Tovární, Veřovická

Více informací na www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html

INFORMACE O UZAVŘENÍ POBOČKY POŠTA PARTNER

Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie v části obce Studénka, kde se nachází pošta partner Studénka 1, na ulici 2. května čp. 504, bude tato pošta dne 4. června 2019 – v úterý po celý den uzavřena. Důchody splatné tento den budou příjemcům doručeny na adresu bydliště.