Sledujte nás...
Neváhejte nás kontaktovat...

Restaurace Dělnický dům

Dobrý den pane starosto,

Dobrý den pane starosto,

chtěl bych se zeptat, jestli bude po novém roce i nadále otevřena Restaurace Dělnický dům, a to z důvodu pořádání plesů a ostatních kulturních akcí, které provozovatel restaurace zajišťoval v minulých letech.

S pozdravem A. V.

 

Děkuji za Váš dotaz, ale v tuto chvíli se nedá jednoznačně říct, jak bude fungování Restaurace Dělnický dům v příštím roce fungovat.

 

K dnešnímu dni má stále platnou smlouvu stávající nájemce, i když se na základě jeho žádosti jedná o ukončení nájmu k 31.12.2023. Případná dohoda o ukončení nájemní smlouvy bude projednána na jednání rady města v průběhu října a pokud bude schválena, bude rovnou zveřejněn záměr pronájmu prostor restaurace.

 

Čistě hypoteticky se může přihlásit nový nájemce, který restauraci převezme od ledna 2024 a bude pokračovat v provozu jako doposud. V tomto případě by se nic nezměnilo. Může ale také nastat varianta, a ta je pravděpodobnější, že se případný nový nájemce pustí nejdříve do rekonstrukce restaurace a v tomto případě by byla restaurace několik týdnů mimo provoz. V takovém případě by o této skutečnosti byli informováni všichni pořadatelé plesů či dalších kulturních akcí tak, aby si na svých akcích zajistili v případě potřeby vlastní catering.

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 8. 12. 2023 9:33
Datum poslední aktualizace: 8. 12. 2023 9:33
Autor: Správce Webu

Užitečné odkazy