Respekt k rovným příležitostem

Další stříbrné ocenění pro Městský úřad Studénka v soutěži Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem

Zveřejněno 09. 03. 2015 07:43

celý článek...V letošním roce proběhl již osmý ročník soutěže s názvem Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem, kterou pořádá Ministerstvo vnitra České republiky ve spolupráci s partnerskými organizacemi Fórum 50%, Alternativa 50+ a Gender Consulting.

Soutěž Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem podporuje už od roku 2007 zavádění politiky rovnosti žen a mužů do práce úřadů veřejné správy. Do soutěže se mohou přihlásit kterékoliv úřady veřejné správy na obecní, městské i krajské úrovni. Stejně jako v minulých ročnících i letos se soutěž zaměřila zejména na zavádění opatření podporujících slaďování osobního a pracovního života zaměstnanců a zaměstnankyň úřadu, obyvatel a obyvatelek, kteří v územně samosprávném celku žijí.

celý článek...

2013 - Další zlaté ocenění pro Městský úřad Studénka v soutěži Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem

Zveřejněno 16. 06. 2013 13:21

celý článek...V letošním roce proběhl již sedmý ročník soutěže s názvem Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem, kterou pořádá Ministerstvo vnitra České republiky ve spolupráci s partnerskými organizacemi Fórum 50%, Alternativa 50+ a Gender Consulting.

celý článek...

2012 - Studénka v soutěži Ministerstva vnitra opět obhájila zlato

Zveřejněno 13. 06. 2012 08:44

celý článek...Další úspěch v soutěži si připsal Městský úřad Studénka. Obhájil tak dvě zlatá ocenění z posledních ročníků, když opět získal zlatou cenu ve své kategorii, a to v soutěži Úřad roku „Půl na půl“ – respekt k rovným příležitostem.

celý článek...

2011 - Městský úřad Studénka opět získal zlato

Zveřejněno 13. 06. 2011 08:32

celý článek...Ministerstvo vnitra ČR ve spolupráci s neziskovou organizací Gender Studies již od roku 2007 organizuje soutěž s názvem Úřad roku „Půl na půl" - respekt k rovným příležitostem,  s cílem sledovat zavádění principů rovnosti žen a mužů, ale i rovnosti v ostatních kategoriích na úřadech veřejné správy v České republice a zvýšit vnímavost úřadů k této problematice ve městech a obcích.

celý článek...

2010 - Městský úřad Studénka získal zlato

Zveřejněno 10. 08. 2010 08:32

Vážené dámy a pánové,

v letošním roce proběhl již čtvrtý ročník soutěže s názvem ÚŘAD ROKU „Půl na půl", kterou pořádá Ministerstvo vnitra České republiky ve spolupráci s Gender Studies, o. p. s.

celý článek...