Hlášení městského rozhlasu

Zveřejněno 12. února 2019 15:37

Vážený pane starosto,
v ceníku hlášení města rozhlasem č. 2/2014 je stanovena cena za zprávu ve výši 61 Kč.
Jaká bude cena za zprávu, když jsou místa ve městě, kde není nic slyšet (Budovatelská, Tovární). V tomto případě bude dle Vašeho rozhodnutí vysílána zpráva bez poplatku?

Děkuji za vaši připomínku a položený dotaz.

Vyhlášení informace v městském rozhlase je zpoplatněno a výše poplatku je stanovena ceníkem, který schválila rada města. Ceník nezohledňuje případné nedostatky hlášení v městském rozhlase. Městský rozhlas se postupně rozšiřuje do míst, kde je špatná nebo žádná slyšitelnost, a to z našeho vlastního podnětu dle finančních možností města i dle požadavků občanů.

Zájemci o vyhlášení jsou informováni o tom, že nejsme schopni zabezpečit 100% slyšitelnost. Z tohoto důvodu je text hlášení zveřejňován také na internetových stránkách města: https://www.mesto-studenka.cz/aktualne-z-mesta/hlaseni-rozhlasu/6108-hlaseni-rozhlasu-ze-dne-622019.