Pronájem zahrádky

Zveřejněno 29. března 2019 13:56

Dobrý den, pane starosto. Psal jsem ohledně pronájmu zahrádky, kterou máte vystavenou na e-deskach, ale odpovědi jsem se nedočkal, tak chci poprosit Vás, jestli tedy je zahrádka k pronájmu.
Děkuji. V. H.

Děkuji za Váš dotaz, který jsem nechal prověřit na odboru místního hospodářství a údržby majetku, jenž má tyto záležitosti ve své působnosti.

Město Studénka měla v letošním roce vyvěšeny zatím dva záměry na pronájem zahrádek, a to na zahrádku č. 7 v termínu od 10.01.2019 do 28.01.2019 a zahrádku č. 18/7 v termínu od 05.02.2019 do 21.02.2019. Dle sdělení kolegyně z příslušného odboru, jí konkrétně od Vás žádný e-mail s dotazem na pronájem těchto zahrádek bohužel nedošel. Problémy s e‑maily jsou občas nepříjemné, ale bohužel se stávají.

Každopádně bych měl doporučení nejen pro Vás, ale i pro ostatní občany, abyste jakékoli žádosti včetně elektronických podávali prostřednictvím podatelny ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), jelikož vždy obdržíte zpětné potvrzení, že byl e-mail doručen.