Prohlášení o přístupnosti

Informace, zveřejňované na webových stránkách města Studénky na adrese www.mesto-studenka.cz splňují požadavky Vyhlášky MVČR č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena v XHTML 1.0. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS). Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách a lze ho jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

Informace prezentované v jiných formátech

Některé informace jsou dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny a upozorňující na jiný obsah cílového odkazu.

  • PDF (Portable Document Format)
    Pro otevření můžete použít volně dostupný prohlížeč Acrobat Reader.
  • DOC (Microsoft Word)
    Pro otevření můžete použít volně dostupný prohlížeč Word Viewer.
  • XLS (Microsoft Exel)
    Pro otevření můžete použít volně dostupný prohlížeč Exel Viewer.
  • FLASH - použité Flash animace mají pouze ilustrační funkci, obsah je přístupný i bez podpory Flash technologie. Případné informace předávané animovanou formou jsou rovněž dostupné v textové podobě.

Kontakt na správce

V případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčnosti tohoto webu, kontaktujte prosím správce webu na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript